Укрдержреєстр заявляє про повне відновлення роботи

Державна реєстраційна служба України заперечує витік інформації з бази даних Державних реєстрів і заявляє про повне відновлення їх роботи.

Про це повідомляє УНІАН.

"Ще раз хочу підкреслити, що жодна з баз даних в нашій державі не потрапила до інших осіб. Ні в одну з баз даних наших державних реєстрів не було зовнішнього втручання. Тобто витоку інформації з наших баз даних державних реєстрів не відбулося" , - заявив глава Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

За його словами, проблеми з роботою реєстрів виникли з вини розробників програмного забезпечення.

"Розробники програмного забезпечення зробили таким чином, що заблокували роботу сервера оновлень за допомогою спеціального ПЗ. Забезпечення було встановлено на цей сервер без дозволу відповідної системної комплексної захисту технічної інформації", - сказав глава Укрдержреєстру, зазначивши, що через це відбулося порушення зв'язку між сервером з управління базою даних і користувачами.

Він також повідомив, що правоохоронні органи вивчають, хто і яким чином буде за це відповідати.

Разом з тим, Ворона зазначив, що на сьогоднішній день всі державні реєстри знову працюють в повному обсязі.

"Ми виправили ті проблеми, які виникли, і зробили резервний безпосередній доступ від споживачів до нашого сервера з управління базами даних. Тобто, сьогодні всі зв'язки вже відновлені", - сказав він.

Як повідомлялось, з 1 жовтня державні і єдині реєстри, які обслуговує ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції, припинили роботу.

Вчора з цього приводу свою заяву зробив колектив підприємства, звинувативши нове керівництво підприємства в співучасті в рейдерському захопленні реєстрів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 8:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.