Американські фінансові установи готуються до дефолту

За інформацією американських ЗМІ, найбільші банки США почали підготовку до можливого дефолту.

Про це повідомляє "Лєнта.ру", посилаючись на The Financial Times.

Один з топ - менеджерів великої американської кредитної установи повідомив, що його банк став поміщати в банкомати на 20-30 відсотків більше доларів. В якості причини банкір назвав побоювання у зв'язку з виникненням ажіотажного попиту на готівкові кошти через що наближається дефолту, який може настати в районі 17 жовтня.

За інформацією The Financial Times, два з десяти найбільших банків США запустили антикризові програми, аналогічні тим, що діяли в 2011 році. Тоді Конгрес також затягував із збільшенням ліміту запозичень, що могло призвести до державного банкрутства. Фінансові організації розглядають можливість введення вільних овердрафтів (можливість тимчасово витрачати більше коштів, ніж є на рахунку) для осіб, які залежать від соціальних виплат з боку держави.

У США діє страховка для власників депозитних рахунків, яка покриває 250 тисяч доларів. Її виплатами займається Фінансова корпорація зі страхування вкладів.

3 жовтня міністерство фінансів США опублікувало попередження про катастрофічні наслідки для економіки країни і світу в тому випадку, якщо розмір державного боргу не буде збільшений.

В даний час ліміт становить 16,7 трильйона доларів. Він був перевищений навесні 2013 року. Після цього Мінфін США був змушений вдаватися до екстрених заходів для оплати рахунків федерального уряду, уникаючи оголошення дефолту.

Як відомо, президент США Барак Обома попередив про ризик дефолту.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 4:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.