Саудівська Аравія зацікавлена ​​у розвитку співпраці з Україною в авіакосмічній сфері

Саудівська Аравія зацікавлена ​​у розвитку співпраці з Україною в авіакосмічній сфері, повідомив принц Турки бін Сауд бін Мухаммед Аль-Сауд.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як повідомив департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів, в ході переговорів в українському уряді в п'ятницю Аль-Сауд відзначив наявність у України серйозного технологічного потенціалу в авіакосмічному секторі, і Саудівська Аравія зацікавлена ​​у розвитку співпраці у цій сфері.

Він також запропонував українській стороні розглянути можливість створення спільного виробництва літаків сімейства "Антонов" в Саудівській Аравії.

"Ми зацікавлені в спільному виробництві на території Саудівської Аравії літаків сімейства "Ан", - сказав він.

Провідний український розробник авіатехніки ДП "Антонов" у рамках міжнародної кооперації просуває на світовий ринок, в тому числі , сімейство регіональних реактивних літаків нового покоління Ан-148/158 на 68-99 пасажирів дальністю польоту від 2 до 4,4 тисячі кілометрів.

Найбільш широко відомі на світовому ринку транспортні літаки "Антонов", в числі яких, багатоцільові Ан-32 і Ан -74, середній транспортний Ан -70, важкий транспортний Ан -124 -100 "Руслан".

Як повідомлялось, нещодавньому авіакосмічному салоні МАКС-2013 "Антонов" підписав з самарським "Авіакор-авіаційний завод" "дорожну карту" зі створення спільного підприємства для будівництва літаків Ан-140.

Раніше також повідомлялось, що ДП "Антонов" спільно з підприємством "Мотор Січ" мають намір розгорнути виробничу базу на Кубі для переобладнання парку літаків Ан-2.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 жовтня 2020, 19:00

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.