Бракована система Укрдержреєстру коштувала понад 7 мільйонів

Джерело у правоохоронних органах повідомило, що система, за яку було сплачено понад 7 мільйонів гривень виявилася такою, що за своїми технічними характеристиками не відповідає умовам договору.

Про це повідомляє УНН.

Державне підприємство "Інформаційно-ресурсний центр" заплатило понад 7 мільйонів гривень за розробку і впровадження автоматизованої інформаційної системи ведення реєстрів, яка не відповідала умовам договору.

За словами співрозмовника ПП "Ентер-Ком" розробило та впровадило для "Інформаційно-ресурсного центру" автоматизовану інформаційну систему ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і Реєстру документів дозвільного характеру.

Однак система, за яку було сплачено понад 7 мільйонів гривень виявилася такою, що за своїми технічними характеристиками не відповідає умовам договору, повідомив співрозмовник.

Наразі Головне слідче управління МВС перевіряє цю ситуацію.

Як повідомлялось, Державна реєстраційна служба України заперечує витік інформації з бази даних Державних реєстрів і заявляє про повне відновлення їх роботи.

Раніше повідомлялось що, з 1 жовтня державні і єдині реєстри, які обслуговує ДП "Інформаційний центр" Міністерства юстиції, припинили роботу.

Вчора з цього приводу свою заяву зробив колектив підприємства, звинувативши нове керівництво підприємства в співучасті в рейдерському захопленні реєстрів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2020, 20:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.