"Київенерго" заявляє про посилене навантаження на енергосистему столиці

Компанія "Київенерго", яка забезпечує столицю електроенергією і теплом, заявляє, що енергосистема Києва несе посилене навантаження в 1700 МВт на добу замість типових для даного сезону 1240 МВт.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

В "Київенерго" це пояснюють "включенням споживачами електрообігрівачів та інших приладів обігріву через різке похолодання".

В той же час, в компанії зауважують, що навантаження на енергосистему в 1700 МВт "характерні для грудня, коли температура повітря мінус 5-10 градусів".

В компанії прогнозують, що з посиленим підключенням до централізованого опалення (наразі підключається близько 1300-1600 споживачів на добу) навантаження на енергосистему буде вирівнюватися.

А поки-що в "Київенерго" просять мешканців столиці "уникати одночасного включення декількох одиниць приладів обігріву, таким чином знизивши навантаження на внутрішньобудинкові електричні мережі".

В компанії нагадують, що внутрішньобудинкові електричні мережі знаходяться на обслуговуванні ЖЕКів та ОСББ.

"Тому за відсутності електроенергії в окремих квартирах, а не в усьому будинку, для з’ясування причини та усунення пошкоджень необхідно звертатися у дані організації", - зазначають в "Київенерго".

Як повідомлялось, 3 жовтня "Київтрансгаз" обмежив постачання газу на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, які належать "Київенерго", у зв’язку з тим, що "Київенерго" заборгувало "Нафтогазу" 2,1 мільярда гривень за спожитий газ.

В результаті без опалення і гарячого водопостачання можуть залишитися більше 7 тисяч столичних споживачів, в тому числі житлові будинки та об'єкти соціальної сфери.

Однак, у компанії заборгованість пояснили боргами споживачів за тепло- і електроенергію перед "Київенерго" в 2,263 мільярда гривень.

Як відомо, ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 обслуговують споживачів Деснянського, Оболонського, Печерського, Голосіївського, Шевченківського та частини Дарницького районів столиці.

Як повідомляється, станом на ранок 4 жовтня "Київенерго" підключило до опалення 383 столичних шкіл (82% від загальної кількості), 484 дитячих садочків (96,4%), 347 лікувальних закладів (87,4%), а також до 3125 житлових будинків усіх форм власності (31%).

Відомо, що "Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.

Основним власником компанії є ДТЕК Рината Ахметова (володіє 72,33% акцій "Київенерго").

Раніше повідомлялось, що борги населення України з оплати житлово-комунальних послуг у серпні становили 10,947 мільярда гривень.

Також повідомлялось, що в квартири споживачів не доходить майже половина оплаченого тепла.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 12 серпня 2020, 9:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.