Угода з ЄС не перешкоджає вступу до МС через проведення референдуму - Азаров

Дія Угоди про асоціацію з Європейським Союзом не виключає можливості в перспективі вступу України до Митного союзу шляхом проведення референдуму

Про це прем'єр-міністр Микола Азаров заявив в інтерв'ю газеті "Советская Белоруссия" напередодні офіційного візиту до Білорусі, повідомляє УНІАН.

"Підписавши Угоду про асоціацію з Європейським Союзом, Україна не втрачає свого суверенітету й має право ухвалювати самостійні рішення. Є стаття в угоді, і це підтвердив ЄС офіційно, яка не заважає нам приєднуватися, укладати договори і про зони вільної торгівлі, і про митні союзи. Це наше суверенне право", - сказав Азаров.

Також він додав, що "якщо коли-небудь Україна прийде до висновку про те, що можлива й доцільна участь, зокрема в Митному союзі, то буде проведена законна процедура референдуму".

"Народ України висловить свою думку, і на референдумі буде ухвалено рішення, реалізації якого ніхто ніколи не зможе завадити", - вважає Азаров.

При цьому він зазначив, що не варто вважати заяви деяких представників країн Євросоюзу про те, що Угода про асоціацію виключає приєднання до Митного союзу, позицією всього об'єднання.

"До ЄС входять 28 держав. І позиції цих країн загалом різняться, відрізняються. У тому числі й вислови європейських політиків", - зазначив Азаров.

Як повідомлялось, 7-8 жовтня прем'єр Азаров відбуде з офіційним візитом до Білорусі, в ході якого обговорить з президентом країни Олександром Лукашенко і прем'єром Михайлом Мясниковичем питання торгово-економічного співробітництва.

Як відомо, 18 вересня уряд затвердив проект Угоди про асоціацію з ЄС. Азаров назвав це "рішенням історичної ваги".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 вересня 2020, 11:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.