США через бюджетну кризу відмінили переговори з ЄС про ЗВТ

Переговори щодо угоди про вільну торгівлю між США та ЄС були відкладені через бюджетну кризу в Америці.

Про це повідомляє ВВС.

Представники уряду США повинні були наступного тижня відбути в Брюссель для подальших переговорів щодо угоди.

Однак, у п'ятницю, 4 жовтня, торговий представник США Майкл Фроман проінформував ЄС, що фінансові і кадрові обмеження в США не дозволяють проведенню таких переговорів зараз.

Він підкреслив, що Вашингтон буде продовжувати працювати з ЄС щодо укладання угоди, "але доведеться почекати, поки не буде вирішено бюджетні проблеми в країні".

У відповідь на це європейський комісар з торгівлі Карел де Гюхт висловив жаль, але підкреслив, що "це жодним чином не відволікає нас від нашої спільної мети досягнення амбітної торгівельної та інвестиційної угоди".

А тим часом, як зазначається, Білий дім скасував візит президента Обами на два саміти в Азії, в тому числі - Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС) в Індонезії.

Ці рішення також було пояснено "труднощами в реалізації закордонних поїздок президента в умовах бюджетного "відключення"".

Президент Обама повинен був відвідати чотири країни Азії під час поїздки в суботу - Балі, Бруней, Малайзію і Філіппіни. Замість нього в поїздку відправився держсекретар Джон Керрі.

Як відомо, уряд США частково припинив роботу у вівторок, 1 жовтня, після того як республіканці, які контролюють Палату представників Конгресу США, відмовилася затвердити бюджет.

До п'ятниці демократи і республіканці так і не знайшли виходу з глухого кута.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 08 серпня 2020, 18:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.