Бразилiя ввела антидемпiнговi мита на iмпорт металопрокату з України

Зовнiшньоторговельна палата Бразилiї - CAMEX- ввела антидемпiнгове мито термiном на п'ять рокiв щодо iмпорту плоского прокату з низьковуглецевих i низьколегованих сталей походженням з Пiвденно-Африканської Республiки, Пiвденної Кореї, Китаю та України.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", з посиланням на офіційний сайт відомства.

Згiдно з документом, мита на цей вид товару встановлено для всiх виробників, зокрема: ПАР розмiром 166,63 доларів за тонну, Китаю - 211,56 доларів за тонну, України - 261,79 доларів за тонну, а також щодо окремих виробникiв Пiвденної Кореї - Posco - 135,08 доларів за тонну тонну, Hyundai Steel Company - 135,84 за тонну.

Постанова набула чинностi з дня публiкацiї.

Заява про проведення розслiдування надiйшла до Мiнiстерства розвитку, промисловостi та зовнiшньої торгiвлi (MDIC) 26 грудня 2011 року вiд компанiї USIMINAS. При цьому в заявi йшлося про завдання збиткiв виробникам Бразилiї iмпортом прокату з ПАР, Австралiї, Пiвденної Кореї, Китаю, Росiї та України.

10 квiтня 2012 року заявника було поiнформовано про прийняття скарги до розгляду, з повiдомленням урядiв ПАР, Австралiї, Пiвденної Кореї, Китаю, Росiї та України.

Вiд України в розслiдуваннi брали участь меткомбiнат "Азовсталь" та Марiупольський меткомбiнат iм. Iллiча, вiд Росiї - "Сєверсталь". При цьому зазначено, що українськi пiдприємства направили неповнi вiдповiдi на питання у рамках розслiдування.

У свою чергу розслiдування щодо демпiнгових постачань прокату з Австралiї та Росiї було припинено пiсля того, як було встановлено, що обсяг iмпорту з цих країн був незначним.

У поясненнях до розслiдування повiдомляється, що як ринкову цiну для розрахунку маржi щодо українських компанiй CAMEX прийняла аргументи USIMINAS та вибрала за порiвняльну базу постачання аналогiчної продукцiї до США українськими компанiями, тодi як українська сторона (заявляла, що постачання цiєї продукцiї до США були незначними i нерегулярними, тому необхiдно орiєнтуватися на український експорт до Iталiї.

"Ми дiйшли висновку, що експорт з України до США є репрезентативним для визначення нормальної вартостi для України", - констатується в поясненнях CAMEX.Коментарі

Додати коментар


Кеня

Запретить гнилое бразильское мясо из рогов-копыт. Вообще этих индейцев запретить!

Гражданин Мира

Вот "кляты бразильянцы"! Ну прямо как "кляты москали"!

ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 11:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.