День міста обійдеться Києву 5 мільйонами

На святкові заходи Дня Києва у 2012 році буде витрачено не менше 5 мільйонів гривень.

Про це заявив голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов, повідомляє агентство УНІАН.

Відповідне питання обговорювалося на засіданні Громадської гуманітарної ради міста Києва, у порядку денному якого було ознайомлення з Програмою заходів з нагоди святкування 1530-річчя Києва

"Ми зараз працюємо із різними благодійними фондами, з активним бізнесом, який патріотично налаштований, має певну громадську позицію для того, щоб залучити кошти на святкування. Перш за все, за рахунок позабюджетного джерела", - відзначив він.

"В цілому я не можу сказати скільки це буде. Але, враховуючи, що ми хочемо на супервисокому рівні провести День міста, то я думаю, 5 мільйонів гривень, як мінімум, вийде. Але бюджетних буде набагато менше", - сказав Попов.

За словами голови КМДА, він не пам’ятає, щоб до нього надходили звернення організаторів святкувань щодо необхідності погашення боргів за попередні роки.

Попов наголосив, що, як правило, міська влада залучає значні позабюджетні кошти на організацію та проведення святкових заходів.

"В основному святкування проходять саме за цей ресурс - за кошти спонсорів. Якщо якась сума боргу залишилась, то найближчим часом ми розрахуємось", - запевнив керівник КМДА.

Він також додав, що перевірить інформацію голови комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця про відповідний борг міста на 1,5 мільйона гривень.

Як відомо, 2012 року День міста Києва припадає на 27 травня.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 17:41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.