Суд відібрав пляж у фірми "Т.М.М."

Суд зобов'язав ТОВ "Т.М.М." повернути Генічеській райдержадміністрації (Херсонська область) пляжну територію площею 11 гектарів.

Про це свідчить постанова Одеського апеляційного господарського суду від 1 жовтня, повідомляють "Наші гроші".

"Суд визнав недійсним договір про виконання робіт з утримання цієї пляжної зони, який Генічеська РДА і фірма "Т.М.М." уклали 18 червня 2010 року строком на 49 років", - пише видання.

Як зазначається, вказаний договір про утримання об'єкта благоустрою, тобто пляжу, був укладений на підставі розпорядження голови Генічеської РДА від 26 листопада 2009 року, яке скасоване розпорядженням Херсонської облдержадміністрації від 1 вересня 2010 року.

Суд встановив, що фактично йшлося про договір оренди, за яким фірма безоплатно отримала 11 гектарів пляжу.

Разом з тим, суд зазначив, що пляж розташований за межами населених пунктів, відтак на нього не поширюється дія закону "Про благоустрій населених пунктів", на який у договорі посилалися сторони.

"Оскільки у фірми відсутні правовстановлюючі документи на спірний пляж, то у неї немає підстав для користування нею", - визначив суд.

Видання зауважує, що пляж примикає до ділянки, яка знаходиться в користуванні у фірми "Т.М.М.".

Як відомо, засновником фірми "Т.М.М." є кіпрська компанія "ТММ реал естейт девелопмент паблік лімітед", директором якої є відомий забудовник Микола Толмачов.

Фірма займається забудовою серед іншого в столиці, зокрема, нещодавно вона отримала підряд на будівництво офісу для Вищих судів вартістю 1,1 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 22:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.