Лавринович й Портнов зайнялись суддею, який доклався до скандалу з "Глобусом"

Суддя Солом'янського районного суду Тарас Оксюта, який виніс рішення про призначення нового директора ТЦ "Глобус" Олени Морріс, опинився в полі зору Вищої ради юстиції (ВРЮ).

Про це пише "Комерсант-Україна".

Як зазначається, голова ВРЮ Олександр Лавринович 4 жовтня доручив перевірити "відомості про наявність підстав для звільнення за порушення присяги судді" Тараса Оксюти.

Перевірка розпочата за зверненням члена ВРЮ, радника президента Андрія Портнова, зазначає видання.

Портнов в свою чергу діяв на підставі звернення до нього власника ТЦ "Глобус" - лондонської компанії London&Regional Properties (L&RP).

Як зазначає прес-служба ВРЮ, Портнов вказує на протиправність дій осіб, які захопили адміністративні приміщення "Глобуса".

"Такі дії стали можливими внаслідок прийняття суддею Тарасом Оксютою рішення за позовом Олени Морріс про відновлення її на посаді директора "ЛР Глобус"", - зазначили в ВРЮ.

Як зазначає видання, не відомо, скільки триватиме перевірка дій судді, однак, висновки ВРЮ можуть послужити підставою для перегляду рішення Солом'янського райсуду судами вищих інстанцій.

"У разі якщо ВРЮ винесе рішення про порушення Тарасом Оксютою присяги, цей фактор може бути врахований апеляційним судом при перегляді рішення суду першої інстанції", - пояснив виданню партнер юридичної компанії "КМ Партнери", яка представляє інтереси L&RP, Олександр Мінін.

Як повідомлялось, гендиректор L&RP Ленард Себастіан заявив, що в ніч на 22 вересня "Глобус" був захоплений одним з колишніх співробітників центру.

На підставі цього звернення інвесторів прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження за фактом спроби рейдерського захоплення ТЦ "Глобус".

В той же час на початку минулого тижня в "Глобусі" провела прес-конференцію Олена Морріс, яка заявила, що рішенням суду її визнано директором торгового центру.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 23:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.