Президент Білорусі буде "нутром з Україною" навіть після її угоди з ЄС

Президент Білорусі з повагою ставиться до майбутньої асоціації України з ЄС і вважає, що Білорусь у будь-якому разі знайде форми для співпраці з Україною.

Про це Олександр Лукашенко заявив в ході зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим у Мінську, повідомляє урядова прес-служба.

“Виходити потрібно з того, що Україна прийняла суверенне рішення, і ми обов'язково знайдемо формулу для того, щоб продовжувати співпрацю", - сказав Лукашенко.

За його словами, члени Митного союзу повинні "найближчим часом пройти великий шлях пошуку форм співпраці в нових умовах".

Однак, він зауважив: "Нутром я з Україною і ми обов'язково знайдемо формулу, щоб бути разом".

Президент Білорусі додав, що навіть якби Україна вступила в НАТО, це потрібно було б приймати як суверенне рішення країни і шукати способи для продовження співпраці.

В свою чергу Микола Азаров погодився з тим, що співпрацю необхідно продовжувати. Він наголосив, що для України надзвичайно важлива зона вільної торгівлі як з ЄС, так і з країнами Митного союзу.

"Для нас важливе створення зони вільної торгівлі з ЄС, і настільки ж важлива подальша співпраця з країнами Єдиного економічного простору. І Україна готова знайти механізми співпраці як з ЄС, так і країнами Митного союзу", - зазначив Азаров.

Як відомо, прем’єр Азаров відбув з офіційним візитом до Білорусі, де 7-8 жовтня обговорить з керівництвом країни питання торгово-економічного співробітництва.

Напередодні візиту прем'єр заявив в інтерв'ю виданню "Советская Белоруссия", що допускає приєднання України до Митного союзу за результатами всенародного референдуму навіть після підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

У листопаді цього року на саміті Східного партнерства у Вільнюсі очікується підписання Угоди про Асоціацію і ЗВТ між Україною і ЄС.Коментарі

Додати коментар


Alex

Ага, боролись мы за независимость, еле от Москвы сдыхались, а теперь Гейропа нам начинает диктовать правила кого можна считать национальными героями , а кого нет !! Гейропа ты и ногтя Бандеры не стоишь, не нужны нам такие союзники.

ГОЛОВНЕ на 22 вересня 2020, 17:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.