Франція відмовилась від податку на прибуток великих компаній

Французький уряд вирішив відкласти плани по введенню в наступному році нового податку на великі компанії, заявив міністр фінансів П'єр Московічі.

Про це повідомляє УНІАН.

При цьому доходи від цього податку вже включені до бюджету на 2014 рік, представлений раніше в цьому місяці.

"Ми вирішили, що, врешті-решт, не повинні створювати новий податок, не продумавши всю структуру оподаткування компаній", - сказав Московічі.

Він також додав, що цей податок буде замінений на тимчасове збільшення податку на прибуток.

Податок, який, як очікується, принесе в державну скарбницю 2,5 мільярда євро, поширюється на компанії з обсягом продажів понад 50 мільйонів євро. Після того як було оголошено про введення податку, французьке бізнес-лобі виступило проти планів уряду, заявивши, що новий податок, що стягується з доходу до вирахування амортизації, стримуватиме інвестиції.

Виходячи з прогнозу Європейської комісії ВВП Франції в поточному році скоротиться на 0,1%, в наступному році зросте на 1,1%. У минулому кварталі економіка збільшилася на 0,5% після двох років стагнації.

За прогнозами кабінету міністрів, темпи зростання французької економіки в наступному році не перевищать 1%. Ґрунтуючись на таких очікуваннях, дефіцит бюджету цього року становитиме 4,1% і в 3,6% в 2014 році. У повному обсязі вимоги ЄС щодо дефіциту бюджету будуть задоволені лише до 2015 року.

Як відомо, Франція підготувала пакет змін для регулювання Інтернет-ринку ЄС, зокрема, пропонує обкласти спеціальним податком американські Інтернет-компанії, такі як Google і Facebook.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 08 серпня 2020, 18:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.