КМДА шукає інвестора для будівництва мережі Wi-Fi в метрополітені

Київська міська державна адміністрація оголосила конкурс із залучення інвестора для будівництва мережі Wi-Fi в столичному метрополітені, йдеться в оголошенні КМДА.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Орієнтовна вартість будівництва складає 12,5 мільйона гривень. Орієнтовна вартість експлуатаційних витрат на технічний супровід мережі становить 184 тисячі гривень на місяць. Кількість станцій, які повинна охопити мережа - 52.

Крім будівництва мережі, переможець конкурсу повинен буде обладнати системи відеоспостереження на 37 станціях.

Згідно з основними умовами конкурсу, переможець повинен профінансувати і здійснити проектування мережі і системи відеоспостереження, здійснити закупівлю необхідного обладнання та програмного забезпечення, провести інсталяцію обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

У разі перемоги на конкурсі інвестор повинен буде перерахувати організатору конкурсу не менше 5%, не менше 625 тисяч гривень від орієнтовної вартості будівництва на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Києва. Кошти мають бути перераховані на пізніше 10 календарних днів з дня набрання чинності інвестдоговору.

Учасник-переможець також повинен сплатити компенсацію витрат, пов'язаних з підготовкою та проведенням інвестконкурсу у розмірі 1% від орієнтовної вартості будівництва об'єкта, 125 тисяч гривень.

Крім того, інвестор повинен буде сплатити протягом 10 календарних днів з дня набрання чинності інвестдоговору витрати замовника, а саме Київського метрополітену на підготовку орієнтовних техніко-економічних показників, передпроектних пропозицій у розмірі 7,628 тисячі гривень.

Документи на участь у конкурсі прийматимуться до 28 жовтня.

З усіма умовами конкурсу та необхідною документацією потенційні учасники можуть ознайомитися в КМДА.

Як відомо, голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов запевняє, що міська влада планує організувати в Київському метрополітені безкоштовну послугу Wi-Fi.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 липня 2020, 19:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.