Торгові мережі Росії скорочують закупівлі українських товарів

Російські дистриб'ютори урізають операції з українськими виробниками, оскільки бояться, що ввезення цієї продукції може бути зупинене через торговельні війни між державами.

Про це пише "Forbes-Україна".

Інформацією про падіння продажів в Росії поділилися представники сфери плодоовочевої консервації, соусів і кетчупів - компанії "Чумак" та "Дари ланів". Росія залишається ключовим експортним ринком для цих гравців.

"Ми фіксували зниження поставок в останні два місяці, - каже гендиректор " Чумака" Костянтин Шевченко.

Представники компаній не вказують, наскільки за два попередні місяці у них впали поставки в Росію, так як точної статистики на руках ще немає.

"Часто представники російських дистриб'юторів навіть називають дату - 1 листопада, - зазначає вона. - У таких умовах закупівля українських товарів - це ризик. Тому якщо їх і закуповують, то невеликими партіями і на короткострокову перспективу", - каже Гетьман.

Зміни відчули і вітчизняні алкогольні компанії.

"Партнери почали ставитися більш обережно. Доходить до абсурдних речей, коли контрагенти вимагають компенсації за простій на митному терміналі, хоча це суперечить умовам контракту", - відзначає глава відділу фірмової торгівлі та експорту виноробної компанії "Сонячна долина" Олександр Подарцев.

Як відомо, президент РФ Володимир Путін за підсумками саміту АТЕС сказав, що Росія у разі підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС буде приймати рішення по захист свого ринку, але строго в рамках передбачених СОТ правил.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 вересня 2020, 18:30

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.