МВФ вважає, що ВВП України в 2013 році зросте на 0,4%

МВФ поліпшив прогноз зростання ВВП України за підсумками 2013 року з 0% до 0,4%, одночасно погіршивши прогноз зростання в 2014 році до 1,5 % з раніше озвученого прогнозу в 2,8%.

Про це йдеться в звіті Фонду World Economic Outlook, повідомляє УНІАН.

Згідно зі звітом, МВФ також знизив прогноз інфляції до 0% в 2013 році з раніше прогнозованого показника у 0,5%. В 2014 році МВФ прогнозує 1,9% інфляції (раніше прогнозував 4,7%).

Безробіття, за даними МВФ, може становити за підсумками 2013 року 8%, стільки ж - в 2014 році. Раніше цей показник прогнозувався на рівні 8,2% і 7,9% відповідно.

На думку аналітиків МВФ, "Україна може виграти від проведення більш гнучкої курсової політики, жорсткої фіскальної дисципліни, а також зростання цін на газ для домогосподарств з одночасним проведенням структурних реформ".

Публікація прогнозу зростання економіки збіглася з процесом підготовки візиту української делегації до МВФ. Як очікується, делегація відбуде до Вашингтона для переговорів 10 жовтня.

Пізніше представники Фонду відвідають Україну в період з 17 по 29 жовтня і проведуть дискусії в рамках статей угоди з МВФ, а також - постпрограмного моніторингу.

Як очікується, ключовим питанням порядку денного стане необхідність поетапного підвищення ціни на газ для населення як основного чинника для отримання нового фінансуванняза програмою stand-by обсягом близько 15 мільярдів доларів.

Як відомо, президент Віктор Янукович проти підвищення цін на газ для населення.

Як повідомлялось, підвищити ціну на газ пропонує Україні й Світовий банк.

В опублікованому вчора, 7 жовтня, прогнозі банк вважає, що економіка України за підсумками 2013 року матиме 0% приросту ВВП.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 18:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.