На внесення паспортних даних до квитків немає законних підстав - "Укрзалізниця"

"Укрзалізниця" не буде впроваджувати пропоновану МВС ініціативу внесення паспортних даних пасажирів до проїзних документів, оскільки на це немає законних підстав.

Про це інформує прес-служба компанії.

Як зазначається, "Укрзалізниця" вважає, що на сьогодні "не існує жодних законних підстав для реалізації ініціативи Департаменту транспортної міліції Міністерства внутрішніх справ щодо зазначення у залізничному квитку повних відомостей про пасажира".

"На сьогоднішній день реалізація ініціативи Міністерства внутрішніх справ вбачається неможливою через неузгодженість з діючим законодавством України", - йдеться у листі-відповіді "Укрзалізниці" Департаменту транспортної міліції МВС України.

Крім того, в компанії зазначають, що для реалізації ініціативи міліції необхідно розробити нове програмне забезпечення та пройти процедури реєстрації баз персональних даних, відповідно до Закону "Про захист персональних даних".

Як повідомлялось, МВС рекомендував "Укрзалізниці" вносити в проїзний квиток паспортні дані пасажирів.

Транспортна міліція таким чином хотіла вносити дані з проїзних документів всіх пасажирів в спеціалізовану інформаційно-пошукову систему "Розшук-Магістраль".

В МВС аргументували, що "це дозволить оперативніше реагувати на загрози тероризму та інших правопорушень на залізничному транспорті".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 13:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.