Fitch присвоїло ПриватБанку рейтинг "A-(ukr)"

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings присвоїло найбільшому в Україні ПриватБанку національний довгостроковий рейтинг "A-(ukr)" зі "стабільним" прогнозом.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Стабільний прогноз по національному рейтингу відображає думку Fitch, що будь-яке погіршення кредитоспроможності ПриватБанку в майбутньому, ймовірно, буде в цілому на тому ж рівні, що і у інших українських емітентів. Це означає, що ризик дефолту щодо інших емітентів залишиться в цілому незмінним", - йдеться в прес-релізі агентства.

Згідно прес-релізу, інші рейтинги банку не змінені у зв'язку з даною рейтинговою дією.

Fitch відзначає, що рейтинги ПриватБанку обумовлені його кредитоспроможністю на самостійній основі і відображають оцінку агентством ризику дефолту у банку щодо інших українських емітентів.

При цьому, за даними Fitch, до уваги беруться велика клієнтська база Приватбанку в країні, значні можливості з абсорбування збитків і помірний ризик рефінансування.

Рейтинги банку також враховують ризики, пов'язані з швидкими останнім часом темпами зростання кредитування, високими рівнями концентрації по позичальниках і галузям, а також потенційно великим обсягом угод з пов'язаними сторонами.

Серед факторів впливу на рейтинг, за оцінкою Fitch: якість активів банку і концентрація кредитування.

Рейтинг "A-(ukr)" в узагальненому значенні означає, що можливості емітента з виплати відсотків та боргів оцінюються високо, однак залежать від економічної ситуації.

Як повідомлялось, міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило рейтинги 11 українських банків до рівня Caa1.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 18:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.