Депутат вважає, що Кабмін "протягує" непрозорий законопроект

Депутат від Партії Регіонів Юрій Воропаєв вважає, що сільське господарство потрібно підтримувати тільки якщо країна хоче "закопати гроші в чорнозем".

Про це він сказав в інтерв'ю, яке опубліковано на Facebook.

Незважаючи на те, що уряд постійно декларує підтримку сільськогосподарських підприємств, в реальності підтримка сільгоспсектора звелася до згортання програм підтримки, в бюджеті цього року на дані цільові програми передбачено 75 мільйонів гривень, у той час як кілька років тому ці суми обчислювалися мільярдами.

На питання чи таки потрібно підтримувати сільгоспвиробників Воропаєв Сказав наступне:

"Так - якщо ми хочемо просто закопати гроші в українських чорноземах. Якщо ж ми хочемо дати поштовх до розвитку галузі, яка має колосальні можливості для зростання – це інша справа. Взяти теж зерно або митні мита на експорт зерна. Ще два роки тому ми вводили квоти на вивезення зерна. Це якась не державна, а антидержавна політика проводилася. Виникає питання, а що головне в цій ситуації? Програма." – сказав депутат.

Воропаєв також зазначив, що повертаючись до економпрограми уряду з частини сільського господарства, привертають увагу окремі її постулати, як то – "створення прозорого ринку землі сільськогосподарського призначення".

"Кабінет міністрів протягує закон щодо створення земельного банку, з переважним правом на покупку або оренду земель сільгосппризначення. Це - прозорий ринок?" – риторично сказав депутат.

Як відомо, майже 14 % сільськогосподарських угідь в Україні використовуються незаконно, найбільше - у Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській та Тернопільській областях.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, :33

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.