В Україні все більшає молочних продуктів з Білорусі - УКАБ

Протягом восьми місяців цього року імпорт білоруських молочних продуктів в Україну зріс до 20%, тоді як торік даний показник становив 8%.

Про це повідомляють експерти асоціації "Український клуб аграрного бізнесу".

"Зростання кількості білоруської молочної продукції на вітчизняному ринку помітне кожному пересічному українцю. За результатами восьми місяців цього року Білорусь наростила експорт до України по всіх позиціях молочних продуктів", - зазначає експерт аграрних ринків УКАБ Аліна Жарко.

Найбільше в цьому році зріс імпорт білоруського вершкового масла - в 5,3 разу до 1,3 тисячі тонн.

Імпорт молока та згущених вершків з Білорусі за вісім місяців збільшився до 3,4 тисячі тонн з 1,6 тисячі тонн минулоріч, а кисломолочних продуктів - до 3,7 тисячі тонн з 1,5 тисячі тонн.

"Разом із сезонним зменшенням виробництва молока та високими закупівельними цінами імпорт молочної продукції з Білорусі буде зростати", - прогнозує експерт УКАБу.

Загалом, за підрахунками асоціації, за вісім місяців в перерахунку на молоко в Україну було ввезено понад 280 тисяч тонн молочної продукції, що на 35% перевищує показники минулого року.

В той же час експорт молочної продукції з України в перерахунку на молоко становив близько 470 тисяч тонн.

Для порівняння, за весь 2012 рік з України було експортовано 820 тисячі тонн молочної продукції в перерахунку на молоко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 07 червня 2020, 8:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.