"Внєшекономбанк" назвав умову, при якій може профінансувати метро на Троєщину

"Внєшекономбанк" Росії розглядає можливість фінансування проекту будівництва лінії Київського метрополітену на Троєщину за умови отримання статусу міжнародної фінансової організації на території України.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу банку.

"ВЕБ звернувся до адміністрації президента України із запитом про можливість надання банку такого статусу відповідно до законодавства України", - йдеться в повідомленні.

Банк посилається в своєму зверненні на наявність прецеденту: "Німецький банк KfW отримав статус МФО в Україні", - зазначили в ВЕБ.

В російському банку вважають, що статус МФО "дозволить забезпечити необхідний рівень довгострокової підтримки кредитоспроможності фінансування Київської державної міської адміністрації з бюджету України для реалізації проекту та врахувати вимоги нормативно-правової бази ВЕБу".

Як відомо, в липні 2012 року дочірнє товариство ВЕБу – "Федеральний центр проектного фінансування" виграв конкурс, організований КМДА на послуги інвестиційного консультування з формування проекту будівництва четвертої лінії метро Києва на умовах державно-приватного партнерства.

В прес-службі ВЕБ поінформували, що на сьогодні завершено перший етап роботи - розробка основних параметрів планованих результатів реалізації проекту.

Як відомо, в Україні діє дочірній банк ВЕБ - Промінвестбанк, який за активами займає сьоме місце серед 176 банків.

Раніше повідомлялось, що за даними опозиційних депутатів Київради, столична влада хоче взяти під держгарантії кредит у 16 мільярдів гривень на будівництво метро на Троєщину, хоча насправді ніякого метро на Троєщині вона не побудує.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 липня 2020, 20:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.