Shell остаточно вирішив піти з Нігерії

Консорціум на чолі з Royal Dutch Shell, до якого також входять французька компанія Total і італійська Eni, прийняв рішення про продаж своїх активів у Нігерії.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Financial Times.

"Таке рішення пов'язане з випадками розкрадання нафти та активізації терористичних угруповань", - йдеться у повідомлені.

Як повідомляють аналітики ринку, проблема незаконних врізок в трубопроводи і крадіжка нафти давно існує в цій центральноафриканській країні.

В свою чергу, влада Нігерії неодноразово заявляла про те, що буде жорстко припиняти дані злочини і суворо карати порушників.

За даними уряду, у 2012 році кількість подібних інцидентів помітно знизилася.

Крім цього, останнім часом активувалися терористична організація "Боко Харам", яка в серпні-вересні організувала ряд терактів на північному сході Нігерії.

Влада Нігерії припускає, що угруповання фінансувала свою діяльність за рахунок незаконного відбору нафти з нафтопроводу Nembe Creek, що належить Royal Dutch Shell.

У 2012 році бойовики паралізували процес видобутку та транспортування нафти в дельті річки Нігер (Niger Delta - нафтогазовий регіон на півдні Нігерії)

Як відомо, у серпні 2013 року вже з'явилась неофіційна інформація про плани Royal Dutch Shell з продажу своєї частки чотирьох нафтових блоків у Нігерії.

Раніше повідомлялось, що падіння прибутків Shell в цьому році в компанії пояснили саме крадіжками нафти в Нігерії.

Як відомо, Shell видобуватиме вуглеводні на сході України в межах Юзівської ділянки. Нещодавно Shell знайшов газ на Харківщині.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 3:28

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.