Парламент погодився віддати частину "сланцевих" прибутків місцевим радам

Верховна Рада прийняла за основу проект закону щодо передачі місцевим бюджетам 10% прибутків в рамках угод про видобуток сланцевого газу.

Про це йдеться на офіційному сайті парламенту.

Законопроект (№3295-1) передбачає внесення змін до статей 29, 69 та 71 Бюджетного кодексу України.

Він пропонує частину коштів від виробленої продукції передавати органу місцевого самоврядування, на території якого розташована ділянка надр, у такій пропорції: 50% - обласній раді, 25% - районній і 25% - сільській раді.

Також парламент прийняв сьогодні, 10 жовтня, за основу проект закону (№3092), яким пропонується внести зміни у порядок оподаткування податком на додану вартість та податком на прибуток підприємств суб'єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти у пріоритетних галузях економіки.

Зокрема, пропонується дозволити надавати митним органам податковий вексель з податку на додану вартість під час імпорту устаткування (обладнання) і комплектуючих виробів до 31 грудня 2017 року;

Також Верховна Рада прийняла за основу проект закону про внесення змін до Земельного і Водного кодексів.

Законопроектом (№2183а) пропонується врегулювати питання встановлення меж прибережних захисних смуг водних об'єктів.

Зокрема, пропонується встановлення таких меж без розроблення окремих проектів землеустрою.

Також Верховна Рада прийняла за основу проект закону щодо вдосконалення врегулювання відносин на об'єкти нерухомого майна.

Законопроектом (№2049а) пропонується вдосконалити відносини, пов'язані зі сплатою органами державної влади та органами місцевого самоврядування коштів за надання витягу з Державного реєстру прав, а також відносин, пов'язаних з проведенням державної реєстрації речових прав на об'єкти нерухомого майна.

Також Верховна Рада прийняла за основу проект закону про внесення змін до статті 12 Закону "Про екологічний аудит" (щодо об'єктів, що становлять підвищену екологічну небезпеку)

Законопроектом (№2053а) пропонується запровадити екологічний аудит у разі ліквідації або виведення з експлуатації підприємств, які здійснюють екологічно небезпечну діяльність.

Як раніше повідомлялось, закріплення 10% частки коштів від видобутку сланцевого газу за місцевими радами було однією з принципових вимог облрад Івано-Франківська і Львова при голосуванні за угоду з Chevron.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 19:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.