Toyota випускатиме автомобілі з автоматичним управлінням

Автоконцерн Toyota оголосив, що планує з середини цього десятиліття зайнятись серійним випуском автомобілів з автоматичним управлінням.

Про це повідомляють "РіаНовості".

Автомобілі будуть здатні без допомоги водія міняти швидкість, повертати, гальмувати і уникати перешкод.

Як зазначається, першим кроком буде оснащення автомобілів системою автоматичного водіння на швидкісних автомагістралях, де немає перехресть і виключена поява пішоходів.

"Це повинно послабити навантаження на водіїв і зменшити пробки", - зазначає видання.

Передбачається, що автоматичне управління буде зчитувати відстань до сусідньої машини і залежно від цього показника самостійно міняти швидкість руху.

На швидкісних дорогах буде широко використовуватися автонавігація, яка дозволить утримувати автомобіль в рамках однієї смуги, в тому числі і на повороті, а також прораховувати оптимальну швидкість при поворотах.

Наступним етапом стане застосування системи повороту керма і автогальмування на міських дорогах при швидкості нижче 40 кілометрів на годину в разі несподіваної появи пішохода.

Зараз автоматичне гальмо встановлене на машинах класу "люкс" марки Lexus цієї корпорації.

Як зазначається, до 2015 року Toyota розраховує знизити ціну на пристрій до тисячі доларів, що дозволить використовувати його на більш демократичних класах автомобілів.

Як повідомлялось, в першому півріччі цього року Toyota Motor продала більш 4,91 мільйона автомобілів і знову вийшла за цим показником на перше місце в світі.

Також повідомлялось, що нещодавно в 100-річному віці помер багаторічний керівник компанії, який вивів Toyota на світовий рівень.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 січня 2021, 11:55

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.