Безробіття в Канаді у вересні несподівано знизилось до мінімуму за 5 років

Рівень безробіття в Канаді у вересні 2013 року раптово впав з серпневих 7,1 % до 6,9 %, мінімального значення з грудня 2008 року, через те, що молодь активно йде з ринку праці ,

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", посилаючись на агентство Bloomberg.

Близько 21,4 тисячі громадян віком від 15 до 24 років покинули ринок праці, і багато в чому через це частка, яка обліковується в статистиці працездатного населення країни впала з 66,6 % до 66,4 % , що стало мінімальним значенням показника з лютого 2002 року.

У минулому місяці в країні було створено 11,9 тисяч робочих місць проти 59,2 у серпні, повідомляє національне статистичне агентство. Аналітики, опитані Bloomberg, прогнозували збільшення штату робітників на 10 тисяч і збереження безробіття на рівні попереднього місяця.

Середня погодинна оплата праці для працівників з повною зайнятістю у вересні зросла на 1,83 % в річному вираженні, тоді як попередні дані вказували на підвищення зарплат всього на 1,55 %.

Як відомо, після трьох років переговорів, які складалися з п'яти раундів, канадський уряд раптово припинив переговори про вільну торгівлю з Україною, залишивши майже готову угоду в підвішеному стані.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 15:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.