Уряд надав держгарантії на залучення 644 мільйонів для добудови "Охматдиту"

Кабінет Міністрів прийняв Постанову, яка дозволить у 2013 році залучити під державні гарантії додаткові кошти в сумі 644,3 мільйона гривень для завершення будівництва інноваційного лікувально-діагностичного комплексу дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" загальною вартістю 1,785 мільярда гривень.

Відповідне рішення Уряд ухвалив на своєму засіданні 9 жовтня 2013 року, йдеться в урядовому Інфобюлетені.

"Лікарня має бути повністю здана в експлуатацію наступного року. І всі роботи повинні виконуватися на високому рівні якості. Таке завдання перед нами ставить президент України, і ми його повинні виконати", - наголосив під час ухвалення рішення прем'єр-міністр Микола Азаров.

Він також зазначив, що це "унікальний і дуже відповідальний проект".

"Ця надсучасна лікарня зможе надавати високоспеціалізовану медичну допомогу дітям із усіх регіонів України", - зазначив Азаров.

Центр для пересадки кісткового мозку та відділення дитячої онкогематології планують здати в експлуатацію в першому кварталі 2014 року, а весь комплекс лікарні - до кінця 2014 року.

Експерти МОЗ України констатують, що після будівництва діагностичного комплексу в Україні з'явиться унікальний центр з пересадки кісткового мозку, де операції будуть коштувати 240-400 тисяч гривень (22-37 тисяч євро), у той час як у клініках Німеччини чи Австрії їх вартість становить 110-140 тисяч євро.

Як відомо, що будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу "Охматдит" розпочато в грудні 2011 року.

Проект реалізовується під керівництвом Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Наразі на об'єкті завершуються зовнішні роботи, практично на 100% прокладено інженерні мережі, а в холодну пору року планується розпочати внутрішні оздоблювальні роботи.

Триває також робота з лікарями та технічним персоналом нового комплексу, зокрема, проводяться навчання, семінари, практичні заняття з новим медичним обладнанням.

Як раніше повідомлялося, група депутатів з міжфракційного об'єднання "За тверезе майбутнє України" зареєструвала три законопроекти, якими пропонується збільшити акцизи на пиво з 0,87 до 2,5 гривні за літр, а частину отриманих коштів направити на добудову комплексу "Охматдит".Коментарі

Додати коментар


Віктор

Яке уродство!Для Вищого суду 1 млрд для будівництва будівель знайшли без проблем!А тут операції за півмільйона то наше "світле майбутнє"!

ГОЛОВНЕ на 25 вересня 2020, 1:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.