Фонд соцстраху замовив сайт за 4 мільйони для "позитивного іміджу"

Фонд соцстрахування від нещасних випадків на виробництві 3 жовтня за результатами тендерів уклав угоди з ТОВ "БМС Консалтинг" на розробку сайту та придбання серверного обладнання на 6,09 мільйона гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Безпосередньо на комп'ютерну техніку буде витрачено 2,5 мільйона гривень, у тому числі на чотири сервери Fujitsu PY RX300S7 вартістю 174 тисячі гривень кожен.

Більша частина суми - 3,59 мільйона гривень - виділена на створення інтернет-порталу профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Як зазначається, портал призначений для "формування позитивного іміджу служби страхових експертів з охорони праці Фонду та пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці".

Зокрема, на порталі мають викладатись різні документи, текстові, відео та аудіо матеріали, передбачено інтерактивний зв'язок з користувачами тощо.

Як пише видання, власником фірми "БМС консалтинг" є Сергій Савченко.

За даними видання, з 2009 року Фонд соцстраху від нещасних випадків провів тендерів на придбання програмного забезпечення та комп'ютерної техніки на 205,37 мільйона гривень.Коментарі

Додати коментар


666

Совсем стыд потеряли.... Любой школьник напишет сайт за 400 грн. Мало-мальский информационный ресурс обойдется не дороже 10к грн. Кто не поленится нажать правую кнопку мыши на названии сервера убедится, что стоит он не более 30к грн. Сухая математика: 30*4 10=130(!) тыс. грн. Зачем содержать 6 (!!!) фискально-контрольных служб и министерств, если они вшестером не могут увидеть разницу между 130 тыс. грн. и 6,09 млн.грн.? Больно, б*ядь... больно.

ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 16:34

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.