У Києві добудують метро до Одеської площі майже за 2 мільярди

Кабінет міністрів схвалив проект спорудження ділянки столичного метрополітену від станції "Виставковий центр" до Одеської площі у Голосіївському районі та затвердив умови надання держгарантій для залучення кредитних коштів під його реалізацію.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з постановою уряду № 728 від 9 жовтня 2013 року, будівельна довжина ділянки в двоколійному вимірі становить 2,92 км.

Загальна кошторисна вартість на 1 вересня поточного року становить - 1,817 мільярда гривень, у тому числі за рахунок держбюджету – 816,267 мільйона гривень, місцевого бюджету - 501,33 мільйона гривень, кредитів (у тому числі залучених під держгарантії) - 500 мільйонів гривень.

Документ уповноважує департамент транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації залучити для реалізації проекту розвитку кредитні кошти в сумі, що не перевищує 500 мільйонів гривень, під державні гарантії. Запозичення можуть бути здійснені за умови, якщо ефективна процентна ставка не перевищує 10% річних, термін користування за запозиченнями не повинен перевищувати 60 місяців.

Витрати з повернення та обслуговування позики будуть здійснюватися за рахунок власних коштів комунального підприємства "Київський метрополітен", які будуть враховані в тарифі на перевезення пасажирів. Виконавцем проекту розвитку є КП "Київський метрополітен".

Плата за надання державних гарантій встановлюється у розмірі 0,001% річних залишку суми гарантійних зобов'язань.

Як відомо, будівництво четвертої лінії столичного метрополітену на Троєщину, швидше за все, буде фінансуватися консорціумом банків.

Раніше повідомлялось, що за даними опозиційних депутатів Київради, столична влада хоче взяти під держгарантії кредит у 16 мільярдів гривень на будівництво метро на Троєщину, хоча насправді ніякого метро на Троєщині вона не побудує.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 липня 2020, 17:39

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.