Європа розглядає можливість зберігання від 35 до 60 мільярлдів кубометрів газу в Україні

Європейська Комісія розглядає можливість зберігання природного газу в українських підземних сховищах газ метою гарантування більшої безпеки постачань і очікування більш вигідних умов.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Україна є не тільки транзитною країною для транспортування газу з Росії, але вона має і потенціал для зберігання газу. Україна - країна з найбільшими можливостями для зберігання газу. Ми розглядаємо можливості зберігання від 35 мільярдів кубометрів газу, можливо, до 60-ти", - сказав єврокомісар з питань енергетики Гюнтер Оттінгер.

Як повідомлялось, за словами міністра енергетики Едуарда Ставицького, Україна повністю забезпечила себе газом на опалювальний сезон, закачавши в сховища 12,2 мільярда кубометрів газу, в тому числі 5,8 мільярда кубів власного видобутку.

Раніше Ставицький заявляв, що загалом обсяг газу в підземних сховищах (ПСГ) України до кінця року буде не меншим, ніж 14 мільярдів кубометрів.

Разом з тим, міністр зазначив, що наразі ведуться переговори з Росією про збільшення об'ємів газу в підземних сховищах до 18-19 мільярдів кубометрів.

Раніше повідомлялось, що у зв'язку з цим Україна наполягає на наданні кредиту "Газпромом" на 2 мільярди доларів.

Також повідомлялось, що обсяги закачування газу в ПГС впали на 35%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 квітня 2020, 20:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.