Слідом за комунальним транспортом проїзд подорожчає у маршрутках

У столиці назріває підвищення цін на проїзд не тільки в метро та комунальному транспорті, а й у маршрутках.

Про це пишуть "Вєсті".

Перевізники вирішили, що якщо з впровадженням єдиного квитка в Києві подорожчають автобуси, тролейбуси, трамваї і метро, то і вони можуть підняти ціни до 4 гривень - замість нинішніх 2,5 гривні, і до 5 гривень замість 3 гривень.

Підвищити ціни перевізники збираються вже з січня, як тільки запрацює електронний квиток.

"Коли проїзд у комунальному транспорті коштуватиме 5 гривень за 75 хвилин, маршрутникам більше не доведеться утримувати ціни в страху втратити пасажира. Це нормальна ціна для того, щоб перевізник міг покрити витрати на ремонт, паливо, зарплати та й ще й розвиватися", - сказав голова Асоціації перевізників Києва Валерій Липецький.

Разом з тим, влада вважає, що з введенням єдиного квитка маршрутки практично зникнуть.

"На магістралях буде їздити комфортний комунальний транспорт. Людям краще їздити в просторих салонах, ніж в тісних бусиках. Маршрутки будуть підвозити до метро і їздити в спальних районах. У них теж буде єдиний квиток і валідатори. Але ми поки цього не вимагаємо від перевізників, тому що до кінця 2014 року їх стане набагато менше. А от щодо підвищення тарифів, поки до нас не зверталися. Звернуться - забороняти не будемо", - говорить директор департаменту транспорту Євген Водовозов.

Як відомо, згідно з рішенням столичної влади, переданим в уряд, у столиці хочуть запровадити два типи квитків - на кількість поїздок і на певний період часу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 вересня 2020, :41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.