Росії необхідна нова модель зростання - МВФ

Модель останнього десятиліття, заснована на використанні незадіяних потужностей в умовах зростання цін на нафту, більше не актуальна, вважає постійний представник МВФ в Росії Бікас Джоші.

Про це повідомляють "РІА новини".

Росії необхідна нова модель зростання, щоб вийти на більш високі темпи економічного розвитку, повідомив постійний представник МВФ в Росії Бікас Джоні.

За словами Джоші, незважаючи на істотне зміцнення інститутів грошово - кредитної та бюджетної політики, недостатньо сприятливий діловий клімат як і раніше перешкоджає притоку інвестицій, хоча він міг би активізувати диверсифікацію і сприяти зростанню російської економіки.

"Чи отримає російська економіка новий імпульс або продовжить стагнацію , залежатиме від рішень, прийнятих керівництвом країни" , - зазначив Джоші.

Він нагадав, що в доповіді МВФ прогнозувався на найближчі п'ять років зростання російської економіки на рівні 3,5 %. Для подолання цієї планки Росії необхідно провести ряд структурних реформ.

Що стосується найближчих років, то МВФ прогнозує зростання російської економіки на рівні 1,5 % в 2013 році і 3% в 2014 році.

Як повідомлялось, що МВФ "головним двигуном світової економіки" назвала розвинені країни, "економіка яких буде розганятись, тоді як країн, що розвиваються – сповільнюватися".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 травня 2019, 11:02

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.