Україна має намір у 2014 році залучити на будівництво доріг 12 мільярдів

Україна має намір у 2014 році за допомогою державно-приватного партнерства залучити на будівництво автомобільних доріг 12 мільярдів євро.

Про це сьогодні під час Українського форуму транспортної інфраструктури сказав генеральний директор "Укравтодору" Євген Прусенко, повідомляє Forbes.

"Загалом це величезні кошти - близько 12 мільярдів євро. Це допоможе поліпшити дороги на основних транспортних магістралях", - сказав Прусенко.

Зокрема, за його словами, на ці кошти автодор планує побудувати дорогу першої категорії від кордону з Польщею Краковець-Львів-Броди-Рівне.

Також це - будівництво Великої кільцевої дороги навколо Києва, дороги Київ-Обухів, Київ-Чернігів,Новомосковськ-Запоріжжя-Мелітополь-Джанкой-Сімферополь, Ульянівка-Миколаїв-Херсон-Красноперекопськ тощо.

Раніше повідомлялося, що "Укравтодор" у 2014 році планує відремонтувати 7,7 тисяч кілометрів автодоріг загального користування на суму більше 10 мільярдів гривень.

Нещодавно Кабінет Міністрів затвердив Державну цільову програму розвитку автомобільних доріг загального користування на 2013-2018 роки загальним обсягом 214,034 мільярда гривень.

Відомо, що частина доріг, про які згадував Прусенко, будуть платними.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 вересня 2020, 17:23

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.