Прокуратура відновила слідство у справі Тимошенко про "кіотські гроші"

Прокуратура відновила слідство у справі про нецільове використання "кіотських грошей" у період прем'єрства Юлії Тимошенко.

Про це пише "Комерсант-Україна".

Видання зазначає, що ініціатором стала сторона екс-прем'єра, яка просила про проведення низки допитів. Про це видання повідомили в прес-службі ГПУ.

"Будуть проводитися слідчі дії, на яких наполягали адвокати. Мова йде не тільки про допит колишніх чиновників, у тому числі членів Кабміну, а й про інші дії. Вся робота в рамках дорозслідування буде проходити відповідно з новим Кримінальним процесуальним кодексом", - повідомили в прес-службі.

Видання пише, що клопотання захисту були вимушеним кроком, адже 2 вересня закінчився термін ознайомлення адвокатів з матеріалами слідства, і прокуратура повинна була направити справу до суду.

"Тому вже 3 вересня ми заявили більше 50 клопотань - обґрунтованих і мотивованих. Ми вважаємо, що слідство проведено не до кінця", - заявив адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк.

Разом з тим, захист екс-прем'єра звертає увагу на "дивну поведінку" прокуратури, яка спочатку відхилила клопотання захисту, а потім задовольнила деякі з них.

Як відомо, в 2011 році Тимошенко були пред'явлені звинувачення в справі про нецільове витрачання коштів, отриманих Україною від продажу квот на викид парникових газів, а також про закупівлю урядом автомобілів для сільської медицини.

Пізніше ці звинувачення об'єднали в одне провадження, розслідування по якому прокуратура завершила у 2012 році і передала матеріали на ознайомлення захисту Тимошенко.

Видання додає, що влада поки не демонструє готовності виконувати вимогу ЄС про вирішення "проблеми Тимошенко".

Вчора Вищий спеціалізований суд з цивільних і кримінальних справах повернув без розгляду заяву Юлії Тимошенко про перегляд її вироку у "газовій справі".

Сторона Тимошенко заявила, що "влада упустила черговий шанс виконати ключову умову Брюсселя для підписання угоди про асоціацію".Коментарі

Додати коментар


гость

Воровка должна за все ответить.Дурака валяет больше года в больнице.Здороавя лошадь.Бегала по 10 кт.и физчески никогда не нагружалась.Всю жизнь воровала.

ГОЛОВНЕ на 28 листопада 2020, 7:33

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.