Україна домовилась з Росією про подальшу співпрацю в авіабудуванні

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв розраховує, що спільне підприємство з виробництва літаків Ан-124 "Руслан" почне діяти найближчим часом.

Про це він сказав на спільній з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим прес-конференції в Калузі (РФ), повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Зараз у нас завершується робота по створенню спільного підприємства, яке стосується Ан-124. Сподіваюся, ми запустимо виробництво в найближчий час", - сказав Медведєв.

Разом з тим Україна і Росія мають намір домовитися про завершення спільних льотних випробувань літака Ан-70 до лютого 2014 року.

Про це повідомило джерело в українській делегації на засіданні комітету з економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії, яке проходить сьогодні в Калузі.

"Сторони домовилися, що в протоколі 100-го засідання комітету буде зафіксовано спільне узгоджене рішення про те, що до 1 лютого 2014 року повинні бути завершені спільні льотні випробування Ан-70".

За підсумками цих випробувань буде прийматися рішення про організацію спільного серійного випуску цього літака.

Згідно з даними розробника літака ДП "Антонов", попередні випробування Ан-70 після проведення модернізації було завершено в серпні цього року.

Як раніше повідомлялось, під час ускладнення торгових відносин між Росією і Україною у серпні цього року, російська сторона заявила, що може згорнути спільні проекти в авіаційній галузі, зокрема, щодо виробництва Ан-124 "Руслан".

Раніше віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко заявляв, що підписання угоди щодо відновлення серійного виробництва літака Ан-124 "Руслан" заплановане на вересень-жовтень цього року.

Як відомо, Ан-124 є найбільшим транспортним літаком у світі, він не має аналогів за максимальною вантажопідйомністю.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 вересня 2020, 3:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.