З початку року Пенсійний фонд зібрав 122 мільярди єдиного внеску

З початку року Пенсійний фонд зібрав 122,3 мільярда гривень єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Про це сказав заступник міністра соціальної політики В'ячеслав Коломієць, повідомляє урядова прес-служба.

"За січень-вересень до Пенсійного фонду надійшло 122,3 мільярда гривень ЄСВ, що становить100,5% від плану надходжень", - сказав він.

Урядовець додав, що якщо порівнювати цю суму з аналогічним періодом минулого року, то надходження зросли на 7,2 мільярда гривень або 6,3%.

Разом із тим заступник міністра нагадав, що з 1 жовтня збір та адміністрування ЄСВ було передано до Міністерства доходів та зборів.

В той же час в Міндоходів повідомили сьогодні, що за два тижні адміністрування ЄСВ на рахунки міністерства надійшло 5 мільярдів гривень цього внеску.

За словами директора Департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Міндоходів В'ячеслава Бусарєва, за цей період платники подали 279 тисяч звітів про нараховані суми внеску.

"Процес передачі функцій з адміністрування єдиного внеску до Міндоходів відбувався без жодних незручностей для платників податків", - сказав Бусарєв.

Він додав, що міністерство активно працює "над удосконаленням існуючих процедур адміністрування, зокрема, над розширенням можливостей електронного звітування".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 липня 2020, 6:11

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.