Уряд планує витратити 28 мільярдів на модернізацію системи теплопостачання

Мінрегіонбуд розробив державну програму з модернізації систем централізованого теплопостачання країни на 2014-2016 роки, для реалізації якої необхідно 28 мільярдів гривень.

Про це сьогодні на прес-конференції сказав голова міністерства Геннадій Темник, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За словами Темника, реалізація держпрограми передбачає скорочення споживання природного газу шляхом модернізації систем теплопостачання з метою підвищення їх енергоефективності.

Також програма передбачає заміну природного газу як джерела теплової енергії альтернативними видами палива.

"Орієнтовний обсяг фінансування програми становить близько 28 мільярдів гривень, з яких 1,5 мільярда гривень планується виділити за рахунок коштів державного бюджету, 4,5 мільярда гривень - кошти, які залучать місцеві бюджети і підприємства і 22 мільярди гривень - це кошти, які планується залучити ззовні", - сказав Темник.

За словами міністра, держпрограма розроблена міністерством в рамках виконання поставлених президентом завдань уряду щодо скорочення на 50% споживання природного газу протягом найближчих трьох років.

"Тому вона розроблена, передана Кабінету Міністрів і буде розглянута найближчим часом", - додав Темник.

Раніше Темник заявляв, що уряд розглядає можливість залучення інвестицій у розмірі 16 мільярдів гривень для зниження собівартості комунальних послуг за рахунок впровадження енергозберігаючих технологій.

Як повідомлялось, що через низьку енергоефективність житлових споруд українці щорічно переплачують 26 мільярдів гривень за тепло.

Також раніше повідомлялось, що в розробленій урядом оновленій Енергетичній стратегії України наголошувалось, що 40-45% тепла не доходить до квартир споживачів, адже втрачається при його транспортуванні від виробника через зношеність тепломереж.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 січня 2021, 14:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.