Лагун купує компанію, що володіє мережею терміналів самообслуговування

Співвласник "Дельта Банку" Микола Лагун веде переговори про купівлю компанії iBox, яка володіє в Україні мережею з майже 6 тисяч терміналів самообслуговування.

Про це пише Forbes.

Сам банків підтвердив виданню нову інвестицію, однак деталі не розголосив.

"Купую. Більше нічого сказати не можу - угода ще не закрита", - сказав Лагун.

За даними джерела, близького до переговорів, сума угоди - близько 10 мільйонів доларів.

Як пише видання, сторони повинні підписати всі документи до кінця цього тижня.

"Євген Березовський, співвласник компанії iBox, не заперечує, що переговори про продаж йдуть, але не підтверджує інформацію щодо термінів їх завершення і сум угоди", - йдеться в статті.

Видання додає, що "Дельта Банк" вже користується послугами iBox, зокрема, клієнти банку з допомогою терміналів можуть погашати кредити чи поповнювати картки.

На сьогоднішній день великими мережами терміналів самообслуговування володіють Приватбанк і "Національний кредит". Зокрема, в Приватбанку їх налічується 6900, а у "Національного кредиту" - 3500 терміналів.

Як відомо, iBox володіє мережею з 5850 терміналів по всій країні. Клієнтська база компанії - 4,7 мільйона користувачів. Оборот перевищує 1 мільярд доларів на рік.

За даними НБУ, банки за підсумками першого півріччя за допомогою терміналів і банкоматів прийняли готівки на суму більше 25 мільярдів гривень.

Раніше повідомлялось, що Лагун має намір консолідувати на базі "Дельта Банку" активи придбаних раніше Кредитпромбанку, "Омега Банку" (раніше - Сведбанк) і "Астра Банку".Коментарі

Додати коментар


Игорь

Пытается развивать банк, похвально. Сейчас многие расширяют терминальную сеть, за безналом будущее. Кто первым рынок захватит, тот и будет получать прибыль, кассы с очередями постепенно отходят в небытие.

ГОЛОВНЕ на 24 травня 2019, 14:10

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.