Янукович готовий витратити на зимову олімпіаду більше ніж на Євро-2012

Президент України Віктор Янукович каже, що витрати на підготовку до Олімпіади будуть не меншими, ніж кошти, витрачені на підготовку до Євро-2012.

Про це повідомляє УНН.

"Тому коли зараз приймаємо рішення, і це стосується глибоких і величезних капіталовкладень, я невипадково виніс це питання на рішення Ради регіонів. Коли ми розглядаємо це питання, його треба приймати свідомо і взяти на себе відповідальність. Ми готові до цього чи ні, шановні колеги?" - сказав Президент, звертаючись до присутніх.

Після цього всі учасники засідання проголосували за подання Україною заявки на право проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року.

У березні 2014 року Україна повинна подати до МОК заявковий файл, над яким зараз йде робота.

"Хочу доповісти, що перший проект заявкового файлу буде готовий вже 4 листопада. Таким чином, ми зможемо представити наше бачення експертам з МОК та міжнародних федерацій", - сказав віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.

Він також зазначив, що у 2014 році МОК оголосить шорт-лист міст-кандидатів на право проведення Олімпіади 2022 року. За його словами, Україна зробить усе, щоб потрапити до цього шорт-листа.

Як відомо, Україна і досі не може розрахуватись по боргам за Євро-2012.

А Львівська міськрада досі замовляє таксі під Євро-2012.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 вересня 2020, 11:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.