Київрада збирається залучити 500 мільйонів для будівництва метро на Теремки

Київська міська рада на засіданні 23 жовтня розгляне питання про надання дозволу на залучення кредиту в розмірі 500 мільйонів гривень для будівництва лінії метрополітену від станції "Виставковий центр" до Одеської площі.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Як йдеться в повідомленні, відповідний проект рішення погодила бюджетна комісія Київради.

На його думку, столична влада зробила перший крок до подорожчання проїзду в Київському метрополітені.

"За це будівництво, фактично, заплатять кияни зі своїх кишень, оскільки пунктом другим цього проекту рішення сказано, що повертати борг буде метрополітен з власних коштів, які врахує в тарифі на перевезення", - сказав депутат Київради Андрій Странніков.

Він зазначив, що державні гарантії зможуть набути чинності, тільки якщо метрополітен не сплатить борг протягом п'яти років.

"Тобто, протягом наступних п'яти років метрополітен буде робити все можливе, щоб за рахунок тарифів на перевезення повернути Укрексімбанку 500 млн гривень "плюс" 10% річних", - пояснив він.

"Державні гарантії - це річ ефемерна: варто тільки подивитися, як державна влада ставиться до міському бюджету, щорічно вилучаючи його левову частку до держбюджету. Так само і тут: замість виділення субвенції на будівництво метро держава, фактично, вішає півмільярдний борг на плечі киян", - підкреслив Странніков.

Як повідомлялось, Кабінет міністрів схвалив проект спорудження ділянки столичного метрополітену від станції "Виставковий центр" до Одеської площі у Голосіївському районі та затвердив умови надання держгарантій для залучення кредитних коштів під його реалізацію.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 13 липня 2020, 1:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.