МВФ почав роботу в Україні

Місія Міжнародного валютного фонду у четвер розпочала роботу в Україні.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Місія МВФ на чолі з Миколою Георгієвим з 17 по 29 жовтня проведе в Україні консультації щодо статті IV угоди з МВФ за 2013 рік - зобов'язання стосовно валютного режиму і постпрограмний моніторинг.

Експерти МВФ оцінять макроекономічну ситуацію і обговорять з представниками влади питання економічної політики, а також плани на короткостроковий і середньостроковий періоди.

29-місячна програма МВФ stand-by передбачала надання Україні 15,2 мільярда доларів, проте країна отримала лише два транші на 3,4 мільярда доларів. Після закінчення програми stand-by Україна намагалася проводити переговори з МВФ про нову угоду.

Місія фонду працювала в Києві з 27 березня по 10 квітня поточного року. Згідно з неофіційними даними, за підсумками її роботи до ключових проблемних питань (підвищення тарифів для населення, девальвація гривні у рамках підвищення гнучкості курсу) додалося питання скорочення дефіциту державних фінансів цього року.

Як повідомлялось, Міжнародний валютний фонд поки не бачить з боку України такої відкритості, яка необхідна для діалогу про нову програму співпраці.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 11 липня 2020, 20:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.