Roshen з 1 листопада може відновити поставки до Росії - Присяжнюк

Корпорація Roshen може вже з 1 листопада почати поставки своєї продукції до Росії.

Про це сьогодні заявив міністр аграрної політики Микола Присяжнюк на брифінгу в Кабінеті Міністрів, повідомляє УНН.

"Я надіюсь, що підприємства кондитерської продукції будуть проінспектовані і з 1 листопада ця продукція здобуде право на експортні постачання до Російської Федерації", - сказав він.

Присяжнюк підкреслив, що це стало можливим завдяки позиції прем'єр-міністра Миколи Азарова на переговорах в Калузі під час 10-го засідання Комітету з економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії.

Тоді було досягнуто чіткої домовленості щодо вирішення проблем з українською кондитеркою.

Зокрема, Україна досягла того, що з 17 жовтня до 1 листопада Росія повинна провести інспектування як українських лабораторій, так і підприємств Roshen, на підставі яких буде прийнято рішення про можливе відновлення постачання української продукції на російський ринок.

"В цілому ми домовилися, що будемо дотримуватися міжнародних правил. Є претензія - будь ласка її офіційно нам озвучте. Є претензія - дайте нам можливість усунути ті недоліки, які висунуті в тій претензії", - зауважив міністр.

В той же час, як повідомлялось, глава Росспоживнагляду Генадій Онищенко, який прибув в Україну згідно з домовленостями щодо інспекції фабрик і лабораторій для відновлення поставок Roshen до Росії, чесно зазначив, що його не хвилює швидке повернення цих поставок.

Аргументи - продукція компанії Roshen на російському ринку займає незначний сегмент.

В той же час він відзначив, що Росспоживнагляд з понеділка, 21 жовтня таки проведе необхідну інспекцію чотирьох українських фабрик Roshen та двох лабораторій - Наукового центру ім. Медведя МОЗ України та Науково-виробничого центру стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів Мінекономрозвитку.

Як відомо, 29 липня Росспоживнагляд заборонив постачання в Росію продукції компанії Roshen, яка нібито не відповідала нормативам (йшлося ніби то про небезпечну сполуку бензопірен, хоча пізніше відомство спростувало ці відомості, заявивши, що претензії стосуються лише маркування продукції).

24 серпня Онищенко заявив, що повернення продукції компанії Roshen на російський ринок може затягнутися на роки.

Хоча раніше він заявляв, що повернення Roshen на російський ринок стане можливим після інспекції Росспоживнаглядом українських фабрик компанії.

Як відомо, в Україні діють чотири фабрики Roshen - київська, вінницька, маріупольська і кременчуцька.Коментарі

Додати коментар


укр

если эту путлеровскую шестерку не волнует наличие или отсутствие рошенновской кондитерки в россии то какого хрена эта шестерка подняла такой хай вокруг рошен

ГОЛОВНЕ на 26 травня 2019, 14:15

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.