Порошенко обіцяє оприлюднювати інфляцію щотижнево

Статистична інформація про економічний стан країни буде безперешкодно оприлюднюватися.

Про це в ефірі телеканалу ICTV сказав міністр економіки Петро Порошенко, повідомляє "Українська правда".

"Я хочу співпрацювати з журналістами. Я хочу співпрацювати з експертами. Це була вимога журналістського середовища для того, щоб визначити або узгодити перелік статистичної інформації, яка оприлюднюється. Це був крок назустріч журналістам", - уточнив міністр.

"На сьогоднішній день ми маємо в своєму розпорядженні декадні показники інфляції. Росія публікує щотижневі показники інфляції. Якщо журналістів будуть цікавити ці показники, я не бачу, чого там ховатися", - додав він.

Порошенко також розповів, що хоче реалізувати в сфері закупівель держаних підприємств, які знаходяться в сфері компетенції міністра економіки, "пілотний експериментальний проект, який доведе ефективність прозорої системи електронних торгів".

"В якості гарантів того, що ця система відбувається прозоро, ми намагаємося залучити до цього дві частини суспільства. Перше, для експертного середовища: це відому аудиторську компанію, яка своїм ім'ям буде підтверджувати прозорість процедур. Друге, те що буде робитися для суспільства: ми візьмемо українських Навальних, якщо хочете, журналістів, які викликають довіру суспільства, які своєю участю в забезпеченні правил будуть гарантувати прозорість процедур", - зазначив він.

"Коли бюрократи, чиновники намагаються проводити реформи - ці реформи приречені, бо система не здатна реформувати сама себе. Я обіцяю, що я ніколи не стану бюрократом, я ніколи не стану чиновником. Я людина, яка стверджувала, що нажаль в Україні термін "бюрократ" або "чиновник" - майже стовідсотково означає участь у корупційних схемах", - пообіцяв міністр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 10:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.