Чистий прибуток Google у ІІІ кварталі становив майже 3 мільярди

Чистий прибуток найбільшої в світі інтернет-компанії Google за підсумками третього кварталу 2013 року збільшилася на 36% - до 2,97 мільярда доларів у порівнянні з 2,18 мільярда доларів за аналогічний період минулого року.

Про це йдеться в звіті компанії, повідомляють "РіаНовості".

У перерахунку на одну акцію прибуток склав 8,75 долара проти 6,53 долара в липні- вересні 2012 року.

Квартальна виручка Google виросла на 12% - до 14,89 мільярда доларів, з яких 1,14 мільярда припало на підрозділ Motorola Mobility.

Як зазначається, показники компанії виявилися трохи вище прогнозів аналітиків, що чекали 14,84 мільярда доларів виручки.

У третьому кварталі виручка Google від реклами становила 12,54 мільярда доларів.

При цьому середня вартість рекламного кліка знизилася на 8% щодо показника аналогічного періоду 2012 року. Цей показник знижується у компанії вже другий рік.

"Google провела ще один сильний квартал з виручкою в 14,9 мільярда доларів і прогресом у розробці продуктів. Ми наближаємося до нашої мети - красивого, простого і інтуїтивного досвіду користувачів незалежно від пристрою" , - прокоментував фінансові результати гендиректор Google Ларрі Пейдж.

Як відомо, у вересні цього року Google відзначив своє 15-річчя.

Найближчим часом компанія презентує нові розробки - нову платформу Android 4.4 KitKat, смартфон Nexus 5, а також "розумний" годинник Google Watch.

Акції Google по завершенні торгів в четвер на біржі Nasdaq коштували 889,21 долара за штуку, зрісши з початку року на чверть.

Раніше повідомлялось, що за дев'ять років, відколи акції Google торгуються на біржі Nasdaq, капіталізація компанії виросла в 10 разів.

Як відомо, Google вийшов на біржу 19 серпня 2004 року. Акції в рамках первинного розміщення цінних паперів коштували 85 доларів за штуку.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 12:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.