Toyota відкликає 885 тисяч автомобілів у всьому світі

Японський автоконцерн Toyota відкликає 885 тисяч автомобілів у всьому світі через проблеми з обладнанням для кондиціонування повітря.

Про це повідомляє "РіаНовості".

Зокрема, компанія відкликає автомобілі марки Camry, Camry Hybrid, Avalon, Avalon Hybrid і Venza, вироблені в 2012 і 2013 роках.

Як зазначається, 803 тисячі автомобілів буде відкликано в США, ще 15 тисяч - на Близькому Сході.

У заяві компанії наголошується, що відкликання відбувається через те, що "з кожуха конденсатора системи кондиціонування волога може потрапити в модуль контролю подушок безпеки і викликати там коротке замикання".

Як відомо, наприкінці вересня повідомлялося про відкликання майже 700 тисяч мінівенів Toyota Sienna в Північній Америці через несправність коробки передач.

Раніше повідомлялось, що Toyota має намір зайнятись серійним випуском автомобілів з автоматичним управлінням. Автомобілі будуть здатні без допомоги водія міняти швидкість, повертати, гальмувати і уникати перешкод.

Як повідомлялось, в першому півріччі цього року Toyota Motor продала більш 4,91 мільйона автомобілів і знову вийшла за цим показником на перше місце в світі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 січня 2021, 21:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.