"Чорноморнафтогаз" віддав 112 мільйонів фірмі, близькій до міністра Ставицького

Компанія "Чорноморнафтогаз" 14 жовтня акцептувала пропозиції ТОВ "Голден Деррік" на роботи по відновленню свердловин на загальну суму 112 мільйонів гривень.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Зокрема, відновлення двох свердловин на Семенівському родовищі коштуватиме 60,5 мільйона гривень, а ще двох свердловин на Стрілковому - 51,5 мільйона гривень.

Як зазначається, єдиним конкурентом було ТОВ "Укратоменерго", засноване киянкою Ларисою Токар та Сергієм Семко з Кіровоградської області.

Фірма "Голден Деррік" за даними видання контролюється кіпрською фірмою Hartlog Limited.

Власником Hartlog Limited є кіпрська компанія Dorigin Limited, а її власником є угорський адвокат Пітер Паллаг, пов'язаний з міністром АПК Миколою Присяжнюком.

Як зазначається, донедавна директором "Голден Дерріка" був Роман Майдебура, який був співзасновником ТОВ "Торговий дім "Гермес" разом з Анатолієм Ставицьким - батьком міністра енергетики Едуарда Ставицького.

Нині директором "Голден Дерріка" є Віталій Лупето з Олександрії Кіровоградської області.

Як пише видання, з цього міста походить низка бізнесменів, які після призначення Ставицького міністром енергетики почали заробляти десятки мільйонів в системі "Укртрансгазу".

Видання додає, що коли Ставицький у 2011 році очолював Державну службу геології та надр України, "Голден Деррік" отримав від підпорядкованої йому НАК "Надра України" 425,55 мільйона гривень на геологорозвідувальні роботи.

Також за даними видання, у 2007-му році батько та дружина Ставицького разом з Присяжнюком заснували фірму "Монолітінвест".

Як відомо, Едуард Ставицький у 1994-2006 роках працював на керівних посадах в ЗАТ "Науково-виробниче об'єднання "Екологічне паливо України", що знаходиться в місті Олександрія Кіровоградської області.

Як повідомлялось, кримська міліція почала розслідування справи про закупівлю "Чорноморнафтогазом" палива за завищеними цінами.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 22:38

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.