Рада ЄС підтримала підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Рада Європейського Союзу з питань торгівлі підтримує підписання Угоди про асоціацію з Україною на саміті у Вільнюсі і висловлюється за якнайшвидше тимчасове застосування Угоди у сфері глибокої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Така позиція міністрів була висловлена ​​за результатами засідання ради, яка пройшла у п'ятницю в Люксембурзі, про що заявив головуючий міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкевічюс.

За його словами, в ході минулого засідання міністри обмінялися думками щодо Східного партнерства в світлі саміту у Вільнюсі.

"Саміт буде вирішальним моментом, який, як очікується, виведе економічні та політичні відносини між Європейським Союзом та партнерами на рівний, більш високий рівень. Рада висловила сильну підтримку в підписанні Угоди про асоціацію з Україною, не передбачаючи того, яке політичне рішення буде прийнято", - заявив глава зовнішньополітичного відомства Литви.

Крім того, за словами Лінкевічюса, Рада ЄС також підкреслила, що тиск, який вчинений Росією щодо країн Східного партнерства, є неприйнятним.

"У цьому відношенні міністри відзначають важливість почати тимчасове застосування з Україною глибокої і всеосяжної зони вільної торгівлі якомога швидше", - заявив він.

Як відомо, наразі ЄС веде переговори про створення Зони вільної торгівлі з Японією, США та Індією і в разі успішного закінчення цих переговорів та підписання угод з Україною, для України відкриється доступ на ринки цих країн.Коментарі

Додати коментар


Експертт

А че не брать, если дают? Тем более у ЕС одни права и никаких обязанностей.

ГОЛОВНЕ на 22 вересня 2020, 16:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.