Киргистан запросив Японію і Південну Корею в Митний союз

Перший віце-прем'єр-міністр Киргизької Республіки Джоомарт Оторбаєв запропонував Південній Кореї і Японії вступити до Митного союзу.

Про це повідомляє УНІАН.

Як повідомляється на сайті уряду Киргизії, про це перший віце-прем'єр сказав на конференції високого рівня "Глобальне співробітництво в еру Євразії" в Сеулі.

Піднімаючи тему Митного союзу, він підкреслив, що в даний час в країні ведуться активні дебати щодо ризиків від вступу Киргизстану до організації.

Однак, за словами першого віце-прем'єр-міністра, незважаючи на жорстку конкуренцію, з якою доведеться зіткнутися Киргизстанські підприємцям, вступ до МС має позитивно позначитися на розвиток ринку шляхом розширення його території і потенційних партнерів з ведення бізнесу.

"Митний союз має всі шанси стати ефективним членом Євразійського економічного союзу. Я пропоную Кореї і Японії також вступити до Митного союзу і розширити економічні можливості", - сказав Оторбаєв.

Як повідомлялось, Митний союз завдяки відсутності прикордонного контролю між державами - учасниками став "ідеальною системою" для переказу коштів в офшори.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 22 вересня 2020, 17:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.