Американський фондовий індекс S&P500 піднявся до історичного максимуму

Котирування на фондових біржах США завершили вчорашній день в плюсі на тлі гарної звітності американських компаній і статданих з КНР.

Про це пишуть "Вєсті".

Індекс S&P500 зріс до нових історичних максимумів і становив 1,744.5 пункта.

У Китаї вийшли макроекономічні дані. Найважливіший показник - зростання ВВП - став максимальним за останній рік і склав 7,8%. За перші дев'ять місяців року економіка зросла на 7,7 % порівняно з минулим роком. У цілому дані співпали з очікуваннями аналітиків.


Найбільша інтернет - корпорація Google в III кварталі поточного року продемонструвала річний приріст прибутку на рівні 36%, перевершивши очікування ринку.

Прибуток банку Morgan Stanley в III кварталі 2013 перевершв очікування аналітиків і учасників ринку завдяки поліпшенню фінпоказників від торгівлі цінними паперами та рентабельності управління активами.

Чистий прибуток технологічного конгломерату General Electric знизився на 9%, проте очікування фінансистів Уолл-стріт були ще більш песимістичними. Компанія вирішила зосередитися на профільних активах, але поки реструктуризація не закінчена, що відбилося на результатах.

Як повідомлялось, на один щабель до "А-" знизило суверенний рейтинг США провідне рейтингове агентство КНР Dagong.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 грудня 2020, 21:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.