Інвестори продовжують виводити кошти з російського ринку

За тиждень, що завершився 16 жовтня, інвестори вклали в країни, що розвиваються 956 мільйонів доларів, і 160 мільйонів доларів тижнем раніше, але з російського ринку вивели 0,69 мільйона доларів, незважаючи на те, що тижнем раніше вони вклали в російську економіку 16,3 мвльйона доларів.

Про це пишуть "Вєдомості"

Виведення коштів з російського ринку в значній мірі обумовлено погашенням паїв у спеціалізованих фондах, орієнтованих виключно на Росію, - інвестори продовжують скорочувати вкладення в такі структури, уточнює Абдулаєв.

52 мільйони доларів втратили інвестиційні фонди, що спеціалізуються виключно на Росії, говорить головний стратег "Уралсиб кепітал" В'ячеслав Смольянінов. При цьому спекулятивні фонди, паї яких обертаються на біржі, залучили 19 мвльйонів доларів, але не змогли компенсувати втрати класичних фондів у розмірі 71мільйона доларів.

За місяць з початку серпня російські фонди втратили 769 мілйьонів доларів, нагадує про останній масштабний відтік Смольянінов. Але останні №чотири тижні інвестори займають нейтральну позицію по відношенню до російського ринку акцій", говорить він.

Найбільш значний відтік серед усіх регіонів зафіксували фонди EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), який втратив за тиждень 141 мільйон доларів, порахував Смольянінов.

"Акції ринків, що розвиваються залишаються осторонь від основних інтересів глобальних інвесторів", - констатує Смольянінов .

Він пояснює це уповільненням зростання економік, що розвиваються на тлі невирішених проблем структурного характеру.

Оскільки ситуація з держборгом США вирішилася успішно, Абдулаєв очікує за підсумками наступного тижня збільшення припливу коштів у країну.

Як повідомлялось, Україна може освоїти 500 мільярдів доларів інвестиції, вважає президент Віктор Янукович.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 3:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.