Суд не став банкрутувати "Енергоатом"

Господарський суд Києва 17 жовтня відмовив ТОВ "Виробничо-господарський центр "Піраміда" (Львів) у порушенні справи про банкрутство НАЕК "Енергоатом".

Про це повідомляє "Українська енергетика" з посиланням на "Українські новини".

Як зазначається, предметом суперечки між сторонами є договір про проведення ремонтних робіт на енергоблоках Хмельницької та Рівненської атомних електростанцій, які дотепер не виконані.

ВГЦ "Піраміда" була субпідрядником у цьому проекті.

Як відомо, у травні 2013 року Верховна Рада продовжила строк погашення заборгованості за енергоносії підприємствами паливно-енергетичного комплексу до 1 січня 2014 року.

Законом передбачено, що на період процедури погашення заборгованості підлягають зупинці заходи примусового виконання рішень зі стягнення заборгованості підприємств ПЕК.

Як відомо, держпідприємство "НАЕК "Енергоатом" - найбільший виробник електроенергії в Україні з часткою сукупного виробництва понад 50% у загальному обсязі виробництва електроенергії України.

"Енергоатом" є оператором всіх діючих атомних станцій України.

Як повідомлялось, за підсумками першого півріччя цього року "Енергоатом" отримав 2,447 мільярда гривень чистого збитку, тоді як за аналогічний період минулого року компанія отримала чистий прибуток у розмірі 1,539 мільярда гривень.

Проте за підсумками 2012 року чистий збиток "Енергоатому" становив 2,73 мільярда гривень, у той час як 2011 року компанія закінчила з чистим прибутком у розмірі 2,38 мільярда гривень.

В червні цього року уряд затвердив нового керівника компанії - виконуючим обов'язки став Микита Константінов.

Перед тим за рішенням суду був знятий попередній в.о. президента "Енергоатому" Віссаріон Кім, який обіймав цю посаду з серпня 2012 року.

Також повідомлялось, що уряд збільшив обсяг фінансування комплексної програми підвищення безпеки українських атомних електростанцій (до 2017 року) з 12,453 до 16,751 мільярда гривень.Коментарі

Додати коментар


ghjyz

президент подсказал суду что Женя Тимошенко не могла открыть кафе за свои деньги а за маминызначит нужно отобрать ибо только сын янекаСаша "большой трудоголик" и непосильным трудом за время папиного царствования склотил себе миллиардное состояние=ведь папана все страну сказал =уж очень работящий сых=ха=ха=ха

ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 14:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.